OPIEKA

To opieka nad Starszakiem od 7.00 do 17.00:

a) od godz. 7.00 – przed rozpoczęciem lekcji (zmiana popołudniowa w szkole) wraz z odprowadzeniem do szkoły na zajęcia

b) do godz. 17.00 (zmiana poranna w szkole) bezpośrednio po zakończeniu lekcji wraz z odbiorem ze szkoły.

ODRABIANKI

To pomoc Starszakowi w odrobieniu lekcji, przygotowaniu się do zajęć, przygotowaniu projektu do szkoły, nauczeniu się tabliczki mnożenia. Pomożemy w napisaniu, sprawdzimy, zaproponujemy dodatkowe zadania, aby pomóc w utrwaleniu materiału.

CZYTANKI – PISANKI – WYLICZANKI

To opieka i kontrola logopedyczna w zakresie rozwoju mowy oraz kształtowania dojrzałości dziecka do nauki czytania i pisania oraz rozwijania umiejętności wypowiedzi. To także wspomaganie rozwoju czynności umysłowych, ważnych dla uczenia się matematyki poprzez zabawy, gry i sytuacje zadaniowe.

SZTUKA

Przygotowanie i wystawianie przedstawień, poznawanie muzyki, również klasycznej, mnóstwo zabawy, dobrego nastroju i mile spędzonego czasu pod okiem zaufanych i doświadczonych opiekunów.

ZAJĘCIA RUCHOWE

To ćwiczenia ruchowe wspierające prawidłowy rozwój postawy i korekta wad postawy, a także ćwiczenia energetyzujące oraz dbałość o rozwój psychoruchowy.

 RELAKSOWNIA

To treningi relaksacyjne (przed lub po lekcjach) „Psychostymulacyjną Metodą Kształtowania i Rozwoju Mowy oraz Myślenia”, które pomogą odprężyć się i nabrać sił do dalszych działań.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?