O nas

„MALUCHY I SPÓŁKA. PRACOWNIA STARSZAKA” ODDZIAŁ W SMOLCU to część większego projektu, mającego na celu stworzenie sieci placówek, dbających o wszechstronny rozwój Dzieci i Młodzieży pod okiem najlepszych specjalistów.

PRACOWNIA STARSZAKA W SMOLCU to odpowiedź na potrzebę opieki i zajęć z Dzieckiem uczęszczającym do szkoły w systemie zmianowym. To alternatywa dla szkolnej świetlicy i popołudniowego wożenia na dodatkowe zajęcia przez Rodzica. Nasza PRACOWNIA STARSZAKA to przebywanie w komfortowych warunkach, gwarancja odrobienia lekcji, nauka pod okiem specjalistów, a także wolne popołudnie po powrocie do domu.

PRACOWNIA STARSZAKA to opieka i zindywidualizowana praca z dziećmi od godzin porannych (przed rozpoczęciem lekcji w szkole) do późnych godzin popołudniowych (po szkole) oraz szeroka oferta zajęć podstawowych i dodatkowych pod okiem wyselekcjonowanej kadry.

PRACOWNIA STARSZAKA to nie tylko pomoc w funkcjonowaniu w codziennej szkolnej i domowej rzeczywistości, ale przede wszystkim strategia wychowania polegająca na racjonalnym układzie atrakcyjnych zajęć, które pozwolą rozwinąć w dzieciach ich mocne strony, pasję i zainteresowania.

ZAPISY NA WRZESIEŃ JUŻ TRWAJĄ. PAMIĘTAJ, ABY ZAPISAĆ RÓWNIEŻ SWOJE DZIECKO. ZADZWOŃ lub NAPISZ JUŻ DZIŚ!

STARSZAK – KTO TO TAKI?


Starszak to przedszkolak, uczeń podstawówki, gimnazjalista. To młody człowiek, który chodzi już do szkoły lub za chwilę do niej trafi, ma dużo spraw na głowie – naukę, przyjaciół na podwórku i jest otwarty na świat. Taki Starszak kocha zabawę, lubi atrakcyjnie spędzać czas, ma liczne szkolne obowiązki, ale także potrzebuje poleniuchować. Starszak to także mama, tato, nastoletni brat czy siostra i każdy dorosły, który nie stoi w miejscu, ale chce się uczyć, rozwijać swoje nowe pasje. Taki Straszak uwielbia dobrze się bawić, wie, czego chce, a swój czas przeznacza wyłącznie na ciekawe zajęcia.

NASZE WNĘTRZA

 

Żłobek „Maluchy i Spółka” spełnia wszystkie wymagania Straży Pożarnej oraz Sanepidu w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Maluchy mają do dyspozycji nowoczesne, estetyczne i przestronne sale zabaw, wypoczynku, jadalnię oraz bezpieczny, ogrodzony plac zabaw.

CO MÓWIĄ RODZICE?


  • Dopóki nie odkryłam Pracowni Starszaka, nie wiedziałam, że jedna placówka może zaoferować mojej córeczce nie tylko opiekę, ale także mądre i ciekawe zajęcia. Kuchenne Rewolucje okazały się strzałem w dziesiątkę – moja pociecha nieustannie krząta się w kuchni i za wszelką cenę chce pomagać w przygotowywaniu obiadów.

    Dumna Mama

  • Pierwsze, co rzuciło się nam w oczy, to bardzo interesująca i wyróżniająca się na tle konkurencji oferta zajęć dodatkowych. To zadecydowało o wyborze akurat tej placówki. Oprócz bardzo istotnego lektoratu języka angielskiego, zapisaliśmy naszego synka także na zajęcia z grafiki 3D oraz robotyki. Mamy nadzieję, że pomogą mu one rozwijać się w jeszcze bardziej dynamiczny sposób.

    Zadowoleni Rodzice